Çelik'in Şok Eden Resimleri

Çelik'in Şok Eden Resimleri

Çelik yeni albümü için bir çok değişik poz çekinmişti fakat emin olun böyle albüm resmi görmediniz!!!

Çelik önümüzdeki günlerde albüm çıkartması bekleniyor fakat albüm için çekindiği resimler; albümden daha fazla konuşuldu. Oda genelde çıplak olarak verdiği resimlerden kaynaklandı. Daha çnceden böylre bir şey görünmediği için baya bir tepki çektiği de ortada fakay  niye böyle bir resim çekimi tercih ettiği ise bilinmiyor. Ama Çelik zaten devamlı farklı tarzlar denemişti fakat hiç biri böyle konuşulmamıştı.Geçen günlerde Çelik'in verdiği röportajda çok konuşulmuştu.

Röportajda eski sevgilisinden bahseden Çelik; eski sevgilisinin "seks işçisi" çıktığını söyledi ayrıcada söylemlerine şöyle devam etti: "üniversiteye okuyan, para karşılığı iş adamlarıyla olan bir kızı sevdim. Ama anlamadım kızın o işi yaptığını" dedi. Daha sonradan ise nasıl anlamadığınız böyle diyenlere ise:"Ne bileyim ben, üzerinde yazmıyordu ki!" diyen Çelik,  "Sözüne güvendim. Ama bir gün açık yüreklilikle anlattı. Artık acıdı mı ne oldu bilemiyorum. Ve bitti" dedi.

Çelik bu işi yaptığını herkesin bildiğini ve kendisinin farkına varmadığını da belirtti ve bu aşkı yüretecek kadar da açık yürekli olmadığını söyledi ve sözlerine şu şekilde devam etti: "O baskıyı nasıl kaldırabilirsin? Aşk benim için çok yüksek bir söz. Fedâkarlık varsa aşk vardır. Ben o kadar fedakar biri değilim" diye konuştu.

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Öpüşme Sahnesine Övgüler Annesinden Geldi!!!

0 Yorum

Yorum Yap