Canlı Yayında Evlilik Teklifi

Canlı Yayında Evlilik Teklifi

Sunucudan muhabir sevgilisine canlı yayında evlilik teklifi geldi! Haberin Detayları Sitemizde!

Evlilik Teklifi Herkesi Şaşırttı

Geçtiğimiz günlerde televizyonda ilginç bir habere şahit olduk. Dün akşam televizyon ekranları canlı yayında evlenme teklifine resmen şahitlik etti. Bu durum izleyicileri şoka uğrattı. Televizyon ekranlarında resmen bir ilki yaşadı izleyiciler.  

Beyaz TV ekranlarında meydana gelen evlilik teklifi, "Ne Var Ne Yok" programınında edildi ve  moderatörü Türker Akıncı, kendisi gibi gazeteci olan 24 TV muhabiri sevgilisi Tuğba Satı'ya canlı yayından bağlanarak evlilik teklifi etti.

Kendisi gibi televizyon ekranına yabancı olmayan kız arkadaşı evlilik teklifini alınca resmen şoka girdi ve mutluluktan göz yaşını durdurumadı. Evlilik teklifini:, "Herkesten önce Allah şahit. Seni seviyorum ve söz veriyorum ömrümün sonuna kadar seveceğim" ve "Benimle evlenir misin?" diyerek sözlerine son noktaya koydu.

Sevgilisi ise evlilik teklifine cevabını ise yine sosyal medyadan verdi:" ben hayatımda bu kadar şaşırdığımı ve heyecanlandığımı hatırlamıyorum ne diyecek diye beklerken bir anda evlilik teklifi geldi.tabi ki evet diyorum bunun üzerine ne denir? Allah seni benden beni senden eksik etmesin." diyerek aldığı tekliften ne kadar mutluluk duyduğunu belirtti.

 

Önceki İş ve Kadın
Sonraki ABD'li Aktör İntihar Etti!

0 Yorum

Yorum Yap