Burak Özçivit'e Şok İddia

Burak Özçivit'e Şok İddia

Burak Özçivit baba olma ihtimali üzerinden şok iddialar atıldı. Haberin detayları sitemizde...

 Burak Özçivit'den babalık iddiaları

Burak Özçivit bilindiği gibi saçlarına çok fazla önem veren ünlelerden bir tanesi hatta bir çok şampuan reklamında oynamasının sebebi de o gür saçlarının sayesinde oluyor. Karizmasının büyük bir parçasınıda o saçların sağladığı da nir gerçek. Hal böyle olunca da saçları Burak Özçivit için önemli bir yere sahip oluyor. 

Burak Özçivit zamanla dökülmeye başlayan saçları için bir çözüm arayışına girmiş ve söylentilere göre de bir arkadaş tavsiyesi üzerine de bir saç uzmanına gitmiş. Çıkan habere göre de saç uzmanı Burak Özçivit'e:'Yoğun bir program uygulayarak saçlarının dökülmesini tamamen durdurabiliriz fakat hormonlarınızla ilgili bir sıkıntı olabilir, baba olma ihtimaliniz malesef küçük bir ihtimal bile olsa düşebilir' dediği söylendi. Saç uzmanının söylediği bu sözler üzerine de Burak Özçivit'in ise: 'Önemli değil yeter ki saçlarımı kurtarın, benim önceliğim saçlarım 'dendiği söylendi. 

Bu haberi duyan Burak Özçivit çok sinirlendiği söylendi ve sosyalmedyadan tamamaen bu haberlerin yalan olduğu söyledi. Bu haber uzun süre daha sosyal medyayı sallayacağa benziyor.

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Koç, İkizler, Boğa Burcu Aşk Hayatı

0 Yorum

Yorum Yap