Bülent Ersoy'dan Emel Sayın'a Çok Sert Sözler

Bülent Ersoy'dan Emel Sayın'a Çok Sert Sözler

Bülent Ersoy Emel Sayın hakkında 30 yıl sonra öyle sözler söyledi ki duyunca çok şaşıracaksınız Haberin devamı sitemizde.

Emel Sayın'a "gerçek diva sizsiniz" yorumu

Bu tartışmanın ateşi nasıl başladı öncelikle onu açıklayalım. Geçmiş günlerde Emel Sayın bostancı da bir konser vermişti. Bu konser sırasında da Emel Sayın'ın bir hayranı " gerçek diva sizsiniz" yorumu yapmıştı. Bu yoruma karşılık olarak da Emel Sayın  "Emel Sayın'ın sahtesi de mi vardı?" diye cevap verdi. Doğal olarak da bu söylemleri Bülent Ersoy duyunca çok sinirlendi ve bu sözlere verdiği cevap ise son derece sert oldu: "Sözlerini duydum ama pek önemsemedim. Bir insanın eğer konuşulacak bir şeyi yoksa birilerinin sırtına basar, omuzuna basar" yorumunu getirmişti.

Bülent Ersoy geçtiğimiz günlerde "Duymayan Kalmasın" diye bir programa konuk olmuştu ve Bülent Ersoy'a bu tartışmalar tekrardan soruldu. Bu tartışma konusu tekrardan açıldığında ise yine Bülent Ersoy sert sözler söylemekten sakınmadı ve Emel Sayın hakkındaki 30 yıllık bir sırrı paylaştı. Bu sır ise tam tamına 1980'li yıllara dayanmakta: "Emel Hanım’ın eli, yüzü güzeldir. Ancak bu iş elle ayakla olmuyor. Çok kibar, asil ve zarif görüntüsünün altında neler yattığını ben biliyorum. İnsanların bir yerlere geldiğinde konumlarını korumak adına neler yaptığını, nerelere çomak soktuğunu sizler bilmiyorsunuz. 80’li yıllarda İzmir Fuarı’nda bulunan 15 bin kişilik bir restoranda sahne alacaktım, sahneye çıkmama kısa bir süre kala ifade vermek üzere savcılığa çağırıldım. Seyircilerin mağdur kalmaması adına Emel Sayın’dan ‘Bülent Hanım’ın yerine sahneye çıkar mısınız?’ ricasında bulunmjuşlar. O da kabul etmiş. Beni izlemek için gazinoya gelen seyirciler karşılarında Emel Sayın’ı görünce ‘Bülent Hanım neden yok?’ diye sormuşlar. ‘Onun savcılıkta işi vardı ve gelemedi, şimdi gerçek bir kadın dinleyeceksiniz’ yanıtını vermiş. Emel Sayın’ın göstermelik nezaket ve zarafet oyunlarını ben yemem, sizler yersiniz. Bu olayı 30 yıl sonra ilk defa açıklıyorum. Her zaman doğruları söylerim, somut göstergelerle konuşurum. Ne olursa olsun böyle bir şeyin söylenmesi yanlış. İnsanları belden aşağılarıyla yorumlamayacaksınız"  diyerek sırrı açıkladı.

Magazinin en iyisi dedikodu köşemizde.

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Ece Seçkin'in Çok Zor Anları

0 Yorum

Yorum Yap