Böyle Aldatılma Görülmedi!

Böyle Aldatılma Görülmedi!

Sunucu Esra Sönmezer eski sevgilisinin aldatmasına karşı şok açıklamalarda bulundu. Haberin detayları En Son Magazin Haberlerinde!

Kanal d'de yayınlanan önemli programa katılan Esra Sönmezer Eski sevgilisi hakkında konuştu. Eski sevgilisinin bir kadınla yetinmeyip tam tamına 7 kadınla aldattığını belirten ünlü sunucu izleyenleride şoke etti. Altatılmasını da şu sözlerle ifade etti: "Eski sevgilimin bir gün cep telefonu şifresini çözdüm. Beni tam 7 kadınla aldatıyormuş. Bir yıl tedavi gördüm. 'Haftada 5-6 gün görüşüyorduk. Kendimi saymıyorum. 7 kişi ile aldatıyormuş. Whatsap'tan yazışmaları gördüm. Eğlenceye gitmişler, evine çağırmalar, evlere gitmeler, hediyeler, jestler...". Aldatılmasını bu şekilde ifade eden ünlü sunucu aldatılmanın hırsını bir türlü atamatığını ama zor günlerinde eski de kaldığını da belirtti.

"İntikamımı geçte olsa aldım"

Ayrıca ayrılıktan sonraki aşamayı ve ayrılmanın hırsını da aldığını da şöyle belirtti: 

, ''Sürekli telefonda konuşuyorduk. Hatta sonra kafayı yedim 'Hangi ara yapıyor' diye. 2.5 saat kendimi tuvalete kilitledim. Mesajların sürekli fotoğraflarını çektim. Onların hepsini ona gönderdim. Bu ilişki bitmiştir' dedim. Sonra bana çok dönmek istedi. Canı cehenneme olsun. Onun bir takım rahatsızlıkları vardı. Başka sebepten dolayı 7 kişi ancak yetmiş herhalde" dedi.

Eski sevgilisinden intikam almak için yalandan affetmiş gibi davrandığını vurgulayan Sönmezer, "1-2 ay önce uzaktan bir yerden karşılaştık. Nefret etmiyorum, ben kimseden nefret etmem. Önce affetmiş gibi yapıp, sonra acı çektirdim. Onun psikolojisini de bozdum. Artık aşık olamıyorum. Erkeklere bakış açım değişti. Her şeyden şüphe etmeye başladım. İnsanlara olan güvenimi yitirdim"

bu sözleri ile sevenlerini çok şaşırtan ünlü sunucu fazla sindiremediği aldatılma hırsını sonunda attığını ve artık aşık olamadığını da belirtti. Esra Sönmezer Aynı zamanda oyunculuk ve albümde yapmıştı ayrıca da eski Türkiye güzeli.

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Cansu Taşkın'a Ahlaksız Teklif

0 Yorum

Yorum Yap