Bikan'dan Yatak Resimlerine Açıklama

Bikan'dan Yatak Resimlerine Açıklama

Evlendirme programında Aday olan Birkan'dan hakkında çıkan resimlere açıklama geldi. Haberin detayları sitemizde...

Benim üzerimden prim yapıyor

Geçtiğimiz günlerde bizim de yaptığımız bir habere göre Star tv'de bulunan ve hatta hafta içi her gün yayın yapan bir evlendirme programının ismi bir skandala daha karışmıştı. Programın hakkında çıkan ve son zamanlarda sosyal medyayı son derece sallayan haberlere göre Birkan ve Esmila'nın bir yatakta beraber çekindikleri bir resim sosyal medyaya sızdırılmıştı. Bu haberler sosyal medyada çok fazla yankı uyandırmıştı.

Haberlerde ve yatakta olduğu iddia edilen Birkan bu rezalet resimlere bir açıklama getirdi ve aslında resimdeki kendisinin kesinlikle o resimle alakasının olmadığını kesin bir dille belirtti. Bu resimlerden dolayının adının geçmesinin tek sebebi olarak da Esmila'nın kendisine takıntılı oluşu olduğunu savundu ve savunmasını ayrıcada şu şekilde yaptı: "Hakkımda fotoğraflar yayınlanmış. Fotoğraftakinin ben olduğu söyleniyor. Kesinlikle o fotoğraftaki ben değilim. O fotoğrafı yayınlayan Esmira, bana karşı takıntılı. Onun zaten sosyal medyasına baktığınız zaman nasıl bir halde fotoğrafları olduğunu göreceksiniz. Burada kendini rezil ediyor. Kanaldan kovulmanın acısını yaşıyor. Yarası olduğu için karşıdaki insanlara da yara vermeye çalışıyor. Benim üzerimden prim yapıyor" 

Anlayacağınız Birkan haberlerin hepsini yalanmakta ve suçun tamamını ise Esmila da bulmakta. Buhaberlerin aslı var mı yoksa cidden Esmila Birkan'a takıntılı olduğu için mi yapıyor yoksa. Buna karar verecek tabiki izleyici fakat daha öncesinde bu hatayı yapmış olan Birkan bir çok izleyici tarafınan yalan söylemekle suçlanıyor. Tabiki bu konuda izleyicileri haksız da sayılmaz. Sonuçta geçmişte yapılanlar da biliniyor. 

Önceki İş ve Kadın
Sonraki 'Paramızla Rezil Oluyoruz!'

0 Yorum

Yorum Yap