Ben Çok Eşcinselim!

Ben Çok Eşcinselim!

Kristen Stewart:" Ben çok eşcinselim" diyerek ilk kez eşcinsel olduğunu sözleri ile ifade etti ve Donald Trump'a gereken açıklamayı fazlası ile yaptı! haberin detayları sitemizde.

Kristen Stewart bir hafta önce 'Saturday Night Live’ adlı bir programa katılmıştı. Katıldığı 'Saturday Night Live’  programda yaptığı açıklamalar ile gündemin tam ortasına yerleşmiş oldu. Daha öncelerinde ise yine gündemi oluşturan Kristen Stewart daha çok ilişkileri konuşulmuştu. En çok konuşulan ilişkisi ise Robert Pattinson  ile olan çalkantılı ilişkisi olmuştu. Daha önceleri çok defa Robert Pattinson aldatan Kristen Stewart her defasında kendisini affettirmeyi de başarmıştı. Kristen Stewart olayları daha çok olaylı ilişkileri ise birmek bilmemişti.  Robert Pattinson sonra ise Alicia Cargile, şarkıcı St. Vincent ve model Stella Maxwell ile birlikte olmuştu ve  Robert Pattinson  ile ilişkisinden daha fazla bunlar konuşulmuştu çünkü eşcinsel olduğu ortaya çıkmıştı.

 Robert Pattinson ile yaşadığı ilişkiler ve devamlı olarak ünlü aktörü aldatmasıyla ilgili ise  Donald Trump twetter üzerinden mesaj ile :, “Herkes biliyor ki Robert Pattinson’un  Kristen Stewart’ı bırakması gerektiği konusunda haklıyım. Birkaç yıl içinde Pattinson bana teşekkür edecek. Akıllı ol Robert”  yorumu yapmıştı. Bu yorumlarını ise : "Herkes benden daha fazla Kristen&Stewart hakkında konuşmamı istiyor. Şunu söylemekten daha fazlası için zamanım yok: Robert, onu terk et. Seni aldattı ve yine yapacak" diyerek devam etti. Trump bu yorumları 2012 senesinde yapmıştı. Bu yorumları hiçbir zaman unutmayan  Kristen Stewart ise şu yorumları ile daha da gündemde olacak gibi yorumları ise:"Donald, eğer beni o zaman sevmediysen şimdi hiç sevmeyeceksin, çünkü Saturday Night Show’u sunuyorum ve ben çok eşcinselim ahbap." şeklindeydi.

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Başak Dizer'den Çok Özel Açıklamalar

0 Yorum

Yorum Yap