'Bebek Aldırdım'

'Bebek Aldırdım'

Songül Karlı şok iddialarla 'Duymayan Kalmasın' programına katıldı. Haberin Detayları Sitemizde...

Songül Karlı'dan şok açıklamalar:

Songül Karlı geçtiğimiz günlerde Metin Yüncü ile 6 yıllık evliliklerini bitirmişti. biten evliliği hakkında sorulan sorulara karşın sessizliğini koruyan Songül Karlıİ; "Duymayan Kalmasın" programına katılarak sürdürdüğü sessizliğini bozdu. Programda boşanma iddialarına yaptığı açıklamalar ile de gündemde uzun süre de oturacak gibi. 

Songül karlı ilişkileri hakkında: "Çok fedakar bir kadınım, bu yüzden büyük bedeller ödedim. Hep başkalarını kendimden çok düşünüyorum" açıklamasında bulundu. Bu kadar sevdiklerini ve ilişkilerinde karşı tarafı çok fazla düşündüğü için "Bebeğini bile aldırdığını" belirtti. Bebek aldırma meselesini ayrıca da Metin Yüncü'ye hamile olduğunu söylediğini bu habere ise Metin Yüncü'nün memnun olmadığını sır eski eşi bu habere sevinmediği için de bebeği düşünmeden aldırdığını söyledi.

Songül Karlı aynı zamanda biten ilişkisinin ardından da Metin Yüncü hakkında kendisini dolandırdığı iddiaları ortaya atılmıştı. Bu haber yine duymayan kalmasın programda soruldu. Bu haberlere Songül Karlı'nın cevabı ise;"Metin dolandırıcı olsa böyle mi yaşar?. Ancak 17 dönümlük ipotekli bir arsam kayıp. Trilyonlar değerinde. Metin 'Arsadan haberim yok' dedi, ‘Çocuğumun ölüsüne öpeyim, Sezai yaptı ben de bilmiyorum’ dedi ve ailesinin üzerine yemin etti. O arsa kimin hayatını kurtardı, kimlere o arsayla kıyaklar çekildi bilmiyorum" diyerek haberlere açıklamayı getirdi.

Evliliği çok kısa sürede biten songül karlı eski evliliği hakkında son sözleri ise:"Çocuğuyla az vakit geçirdiğini iddia eden kişi keşke benim isteğimle çocuğunu görmeye gittiğini de söylese. Kendimi yırttım, 'Çocuğunu görmelisin' diye ısrarlarım üzerine çocuğunu görmeye gitti. Metin Bey'in çocuğu bizim evimize hiç gelmedi. Zaten bizim evlendiğimizi bile bilmiyormuş. Eşim evi terk ettikten sonra iki ay boyunca aramasını bekledim. Daha önce de benzer şekilde evi terk etmeleri olmuştu."  şeklinde oldu.

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Burak Özçivit'e Şok İddia

0 Yorum

Yorum Yap