Başak Dizer'den Bir Flaş Açıklama Daha!!!

Başak Dizer'den Bir Flaş Açıklama Daha!!!

Başak Dizer artık dayanamadı ve yalancı diye yorum yapanlara sonunda patladı! Haberlerin detayları En Son Magazin Haberlerinde!!!

Demet Şener daha öncesinda instagram hesabından bir fotoğraf yayınlamıştı. Bu fotoğrafı paylaştıktan sonra ise bir çok olay meydana geldi ve bir çok olay patlak verdi. Demet Şener'in paylaştığı fotoğraf ise Başak Dizerin 1 yaşında bulunduğu bir fotoğrafı yayınlaması ile oldu. Bu fotoğrafta kendisininde bulunmasıyla sosyal medyaya Başak Dizer'in kendi yaşı hakkında yalan söylediği hakkındaydı. Bu fotoğrafa göre Başak Dizer 1980'li değil 1978 olmalıymış. Aynı zamanda Kvanç Tatlıtuğ ise 1983 doğumlu yani Başak Dizer Kıvanç Tatlıtuğ'dan 3 yaş büyük olmaktadır. Bu iki yaş için Başak Dizerin yalancı olduğu söylenmektedir. Bu haberleri duyan Başak Dizer ise üzülerek : “Ne özel hayatım ne evliliğim ne de yaşımla ilgili açıklama yaptım, yalancı yorumlarını kabul etmiyorum.” bu açıklamalarda bulundu.

Bu haber Üzerine ise Ünlüler

Melike Karakartal: 
Keşke hiç aldırmasa bu sözlere... 
Bazen güzel sözler ve dilekler, bazen de çok çirkin yorumlar görüyoruz Instagram’da. Önceki haftalarda Tatlıtuğ nasıl da çileden çıktı bir yorumcunun Dizer’le ilgili çirkin sözlerine hatırlayın... 
Bir rahat nefes alamadılar. Bu nedenle Dizer’in hassaslaşması ve açıklama yapma ihtiyacı hissetmesi çok normal. Ne zaman “80 doğumluyum” demiş Başak Dizer? Hiç duymadım böyle bir şey. Hem 80’li olsa ne olur, 78’li olsa ne olur, insanların böyle bir konuyu bile köpürtmesini anlamak zor. 

Ömür Gedik: 
Başak Dizer’den ne istiyorlar Allah aşkına? İyi ki Kıvanç’la evlendi. 
Ne çok kıskandılar! Bahaneler bulup bulup saldırıyorlar. 
Şimdi de yalancı oldu. Sustu sustu isyan etti o da sonunda. Doğum tarihinden, yaşından bahsettiği bir açıklaması bile yokken nasıl yalancı olur bir insan? İnsaf!

Cengiz Semercioğlu: 
Ben de Başak Dizer’in yaşıyla ilgili yaptığı bir açıklamayı hatırlamıyorum. Ayrıca 78 doğumlu olsa ne olur, 80 doğumlu olsa ne olur? Kıvanç 1983’lü olduğu için bu saçma konu konuşuluyor. Başak, Kıvanç’tan 3 yaş büyük olsa ne, 5 yaş büyük olsa ne fark eder? Bugüne kadar bu çiftle ilgili en az konuşulan şey aralarındaki yaş farkı zaten...
Onur Baştürk: 

Memlekette 12-13 yaşındaki kızlarla evlenen 60 yaşındaki adamlar normal bulunur. Ama ne zaman ki kendisinden birkaç yaş büyük bir kadınla evlenen bir adam çıkar, herkes ona marifetmiş gibi saldırır. Ve bu kötülüğü en çok kadınlar birbirine yapıyor.

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Genel Olarak Koç, Boğa, İkizler Burcu Özellikleri

0 Yorum

Yorum Yap