Atatürk'e Hakaret Eden Gelin Adayı

Atatürk'e Hakaret Eden Gelin Adayı

Bir izdivaç programında gelin adayı olan Yağmur isimli gelin adayı Atatürk'e hakaret ettiği ortaya çıktı. Haberin devamı en son magazin haberlerinde...

Zuhal topal'ın sunduğu izdivaç programında  gelin adayı olan Yağmur'un Atatürk'e hakaret ettiği bir video ortaya çıktı. Bu durum bir çok kişi tarafından büyük tepkilere neden oldu. Çok fazla kişi kanalı ve program yapımcılarını arayarak o kişinin bir daha programda görmek istemediklerini sert bir diile belli ettiler.

Periscope ta İşin İçerisinde

 Bu video periscope uygulamasından çekildi ve  görüntülerde, Yağmur Avcı, "O zaman sizin Atanız da ölüsüyle işgal ettiği 780 bin metrekarelik Anıtkabir'i boşaltıp normal bir mezara dönsün. Var mısınız? Bu da size kapak olsun" sözlerini gayet açık ve net bir şekilde kullanılıyor.

Zaten bu program daha önce de bir çok olaya şahit olunmuştu ve sosyal medya üzerenden bir çok tepki de toplamıştı fakat maalesef onca yapılan tepkiye rağmen halen kendinlerini düzeltmek yerine daha da beter duruma düşüyorlar. Bu kadar yaptıklarına rağmen bir çok kişi tarafından da büyük ölçüde izlenmekte. Atamıza bile saygısızca insanların bulunduğu program nasıl devam ediyor onu da anlamış değilim. Bu gibi programları yapan ve sırf reyting için bir çok rezillik çıkartan insalara sadece pes diyorum. Bu gbi programlara tepkimizi gösterelim. Evlilik gibi kutsal bir kuruma bile gölge düşüren kişileri yok saymak en iyisidir.

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Türkan Şoray'ın Şaşırtıcı Nostaji Resimleri

0 Yorum

Yorum Yap