Artıları Eksilerine Eşitti!

Artıları Eksilerine Eşitti!

Aslıhan Doğan, Arda Turan ile biten ilişkisi hakkında ilk kez konuştu! Haberin detayları sitemizde...

Aslıhan Doğandan ayrılık konuşması

Aslıhan Doğan ile Arda turanın arasında düzgün giden bir ilişkileri vardı. Bu ilişkilerine bazı nedenlerden ötürü de yakın bir zamanda son verdiler. İlişkileri hakkında ise son kez bir açıklama yapan Aslıhan Doğan konu hakkında Marie Claire dergisine konuştu: 

"Arda ile ilişkimizden önce, senelere dayanan yakın bir arkadaşlığımız vardı. Bu yüzden Arda’nın ailemle de yakın çevremle de çok iyi bir diyaloğu vardı. Bunu da her zaman iyi muhafaza etti. İlişkime destek olanlar da, köstek olanlar da çok umurumda olmadı. İkisini yapanın da niyetini çok fazla bilemezsiniz. Bu yüzden, çevreye çok da söz hakkı tanımadım. İnsan bazı şeyleri kendi yaşayıp görmeli.

Magazin basınında yer alan ayrılık nedeniyle ilgili söylediğim ‘Ev ortamı bana uymadı’ başlığını biraz daha açmam gerekecek. Fakat ayrıntıya girmek yersiz olur. Belki o gün, onu bile dememeliydim çünkü çok farklı yerlere çekildi.İşin özü, son zamanlarda ilişkiyi ihmal etmeye başlamıştık. Önceliklerimiz ve değerlerimiz değişmişti. Bazı şeyleri yitirdik. İleriye taşıyamayacağımızı gördüğümüz noktada da birlikteliğimize son verdik. Bu kadar.

Her ilişki insanın hayatından bir şeyler alır ya da kazandırır. Bu ilişkinin üzerindeki etkisi ne oldu?” sorusuna şu yanıtı verdi: “Her ilişkinin artıları ve eksileri olur. İkisi eşit sayıda olursa birbirini götürür.“

Şimdi ise birlikte biten ilişkilerine bir göz atalım

Arda Turan bilindiği gibi Türkiye deki futbol kariyerine 2015 Barselona da devam etmişti. Barselona da devam eden kariyeri sırasında ise Arda Turan Sinem Kobal ile bir ilişkileri bulunmaktaydı. Bu ilişkileri ise maalesf uzun sürmedi bahane olarak da uzun mesafeleri bahane etmiştiler. Bu ilişkilerin ardında ise Sinem Kobal hayatını Kenan İmirzalıoğlu ile birleştirmişti. Şu an ise Sinem Kobal'ın mutlu bir evliliği bulunmaktadır. İlişkinin Arda Turan  tarafında ise Arda turan başka bir sevgili yaparak devam etmişti. Bu  seferki sevgilisi ise arda Turan'ın Aslıhan doğan ile olmuştu. Arda Turan'ın Sevgili olma dönemi ise tamamen arkadaşlığın sevgilileğe dönüşmesi ile olmuştu. Aslıhan Doğan ile daha öncesinde ise 7 yıllık bir dostlukları da vardı. Bu dostluğun sevgililiğe dönüşmesi ile de herkes bu iki çiftden evlilik beklemeye başlamıştı çünkü çiftin aileleri de tanışmıştı ve evlilik yoluna yaklaşmışlardı. Hatta bir çok haberde " bu kez evleniyorlar" diye yazı bile çıkmıştı fakat bu beklentiler karşılanmadı ve bu çift yakın biz zamanda ayrıldılar. Bu ayrılmalarının öncesinde ise çiftin arasında sorunların olduğu da açıktı çünkü Arda Turan instagram hesabından:  'Artık Instagram'da birlikte çekilmiş özel karelerimizi paylaşmayalım' ricasında bulunmuştu. Bu ricadan sonra da Aslıhan Doğan alınarak da instagram hesabınından tüm resimleri silerek ve bununla da kalmayıp instagram hesabını kapatmıştı.Bu olaylardan sonra da Aslıhan Doğan artık evlilik istediğinde bulunduğu belirtmişti fakat 29 yaşındaki futbolcu olan Arda turan maalesef kabul etmeyerek kariyerine ağırlıkvereceğini söylemişti. Arda Turanın bu isteğinden sonra ise de ikilinin arası açılmıştı ve sonrasında da ayrılık kaçınılmaz oldu zaten.

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Survivor Büyük Finalinde Olacak 3 İsim

0 Yorum

Yorum Yap