Alişan'ın Cumhurbaşkanına Verdiği Söz

Alişan'ın Cumhurbaşkanına Verdiği Söz

Alişan geçtiğimiz aylarda Cumhurbaşkanına verdiği sözün süresi mi doluyor? Peki verdiği söz ne? Haberin detayları sitemizde...

Alişan'ın Sözü

Alişan geçtimiz ayarda Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğa bir söz vermişti. bu sözü merak edenler için verdiği söz 6 ay içerisinde evlenme sözüydü fakat 3 ay geçmesine rağmen maalesef halen alişan nverdiği sözü tutmuş değil. Sürenin gün geçtikçe azalması ile Alişan'ın deyim yerindeyse etekleri tutuşmuş.

Bu konu hakkında basın mensuplarının sorularını ise Bulgaristan'da verdiği konserde açıkladıl. Konserde aynı zamanda Alişan'ın çok fazla eğlenmesi de gözümüzden kaçmadı. Alişan şu sıralar ise çok fazlacada yoğunmuş hatta yeni bir filme bile hazırlanıyormuş. Bu muhabbetler arasında ise Aliana tekrar Cumhurbaşkanımıza verdiği söz hatırlatıldı ve bu söz arasında ise: “Söz verdik aradan epey bir süre geçti ama henüz bir şey yok. Sözümü tutamazsam bunun bir cezası var mı acaba? Sayın Cumhurbaşkanı’na verdiğim sözü tutamadığımdan cezaevine girer miyim acaba? Şaka bir yana da ben çok sakar bir adamım. Bu sakarlıkla bana kim kızını verir ki? Ama acilen evlenmem gerek” açıklamasını yaptı.

Alişan'a peki neden Çağla Şikelle evlenmediği soruldu bu soruya cevabı ise: “Asla, Çağla'yı bir kadın olarak görmüyorum. O benim askerlik arkadaşım gibi bir şey. Tüm sırlarımı, dertlerimi ona anlatırım. Hayattaki en büyük dostum o benim” oldu. Bu cevaplardan da anlaşıldığı gibi halen evlenmeyi düşünmüyor anlaşılan.

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Uçakta İhanet Haberi

0 Yorum

Yorum Yap