ABD'li Aktör İntihar Etti!

ABD'li Aktör İntihar Etti!

ABD'li aktör Jay Bowdy, Facebook üzerinden yaptığı canlı yayında hayatına son verdi.

Canlı yayında intihar şok etti

ABD'li aktör Jay Bowdy, henüz 33 yaşındaydı ve hayatına facebookta aptığı canlı yayında son verdi. İzleyicileri ve sevenleri intiharını an ve an izledi. İniharını izleyen izleyicileri vakit kaybetmeden polise haber ettiler. Haber üzerine eve giren polisler ise maalesef ünlü oyuncunun ansız bedeni ile karşı karşıya kaldılar. Geçtiğimiz hafta ayrıca ünlü aktör bir cinsel saldırı suçlamasıyla göz altına alınmıştı ve bu haber sosyal medyayı resmen sallamıştı. Ünlü oyuncunun hapishaneden kurtulması ise 100 bin dolara maal olmuştu. Ünlü oyuncunun intihar girişiminde bu olayların etkili olup olmaması ise merak edilmekte.

Bu intihar girişiminden sonra ise facebook önlem olarak hemen intihar videosunu kaldırdığını bellirtti: "İnsanları Facebook'ta güvende tutmak konusunda sorumluluklarımızı kabul ediyoruz ve sıkıntıda olan insanlara yardım etmek için dünya çapında birçok organizasyonla çalışıyoruz."diyerekte savunmalarını yaptılar.

Ünlü oyuncunun ne şekilde öldüğnü ise polisler ilk önce görgü tanıdıklarından daha sonra ise evine girerek silahla vurulduğunu öğrendiler ayrıca görgü tanıdıklarından bir tanesi:"Sesi. Acısı. Gözyaşları. Söylediği her şey. Tetiğin çekiliş sesi beni yerle bir etti. O sesi asla unutmayacağım." diyerek ne kadar korkunç bir olay olduğunu belirttiler.

 

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Ukraynalı Modele Tecavüz

0 Yorum

Yorum Yap