Terazi, Akrek, Yay Burcu Genel Özellikleri

Terazi, Akrek, Yay Burcu Genel Özellikleri

terazi, akrep, yay burcu genel özellikleri ve kişiliğiniz hakkında ipuçları... Haberin detayları sitemizde.

Terazi Burcu (23 Eylül-22 Ekim)

Bir terazi insanı sezgisel olarak adalet duygusu için çabalar. Bu dengeli insanın bir anda duygu değişiminin olabilmesi için yanlış bir kelime yanlış bir insanın varlığı yeterli olabilir. terazi insanları içlerinde derin çelişki yaşarlar. terazi tartışmaya ihtiyacı vardır yani öyle ki bazen sebepsiz kavgalar çıkarabilir. konu bu durumda hiç fark etmeyecektir çünkü onun canının tartışma istemesi daha ön plandadır. lakin kişisel tartışmalardan da çekinir çünkü sinir sistemi bunun için çok zayıftır. terazi burcu insanı tüm güzelliklere yakınlığı ile bilinir. bu burçtan olan insnalar tüm ortamlarda çağdaş bir zevke sahiptirler.terazi burcu insanı evinemanevi bir gözle bakar. planlar ve sınırlar onun için dehşet verici bir şeydir 

Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep burcu astrolojide kötülüğü,cehennemi ve sadizmi temsil eder. elbette bu demek değildir ki akrep burcu insanları birer şeytandır. Asla! ama insanlara şeytanca hareketler  yapabilecek özellikler taşırlar.Plüton'un etkisinde olan akrep burcu insanının hayattaki en önemli güdü tutkuların ateşidir. duyguların kontrolünü kaybederse, zehrinin ulaşabileceği alanan derhal uzaklaşmalı. akrebin tutkulu olmasının kökleri cinselliğindedir. Akrebin cinselliği en saf ve en esaslı biçimde bedenine uyarladığı söylenir. bu burçta bir çok dahi doğmuştur. onun için hayat seyredilemeyecek kadar kısadır. kendisinden çok emin görünen akrepte bile kibir ve benmerkezcilik, duygulu bir kalbi saklamak için bir örüdür. bütün insanlar gibi akreplerde sevilmek isterler.Bunların yanında akrepler gerçekten sevildiklerini hissederlerse, en tutkulu ve güçlü aşıklar olacaklardır. Kimse kalbini sizin gibi konuşturamaz.

Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay insanı hayatı kimsenin sevmediği kadar sever ve gayretle ona kendinden bir parça bırakmaya çabalar. Onun ihtiyacı olansa iyi bir yaşam ve yeni düşüncelerin keşfedilebileceği özgür bir ortamdır. Yay insanları iyimser, canlı atılgan ve rollerinden çok emindirler. Bu burç bir yönetici olarak tanınır. Fakat davranış tarzı ve yapısı her aman çok sempatik değildir. Yay burcuna mensup insanlar olağanüstü değişkendirler. Bu burç tereddütlü arkadaşlıkları kayıtsızlıktan kurtarmayı bilir. Benzer şekilde girişimci koçlardan arklı olarak, yay daima hareketlerinin sonuçlarına katlanmaya hazırdır. Ayrıca değişime çok fazla inanır bir yay.Her şey iyi giderse çevresindeki insanları sarsılmaz bir başarı hoşgörü ve asilikle yöneten biri olacaktır.

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Oğlak, Kova, Balık Burcu Genel Özellikleri

0 Yorum

Yorum Yap