Koç, İkizler, Boğa Burcu Aşk Hayatı

Koç, İkizler, Boğa Burcu Aşk Hayatı

Hangi burç nasıl ve ne şekilde aşık olur. Aşık olduğunda ise ne şekilde davranır merak ediyorsanız buyurun sitemize!

Koç Burcu

Eğer bir koç burcuna aşıksanız ona her daim ilgili davranmalısınız ve koç burcunu hayatınız merkezine koymasınız. Koç burcu özgüven bakımından zengin bir burçtur bu yüzden de aynı şeyi sevgilisinden de bekler. Koç burcunu sürekli kendiniz için mücadele içerisinde bırakın ayrıca da kendi sınırlarınız dahilinde kendinizi de yönetmesine izin verin. Hatalarından ders almayı bilir koç burcu işte bu yüzden de hatalarını direk söylemekten çekinmeyin.

Boğa Burcu

Eğer sevgiliniz boğa burcundan da onunla rahatlıkla nikah masasına oturabilirsiniz bunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Boğa burcu değişikleri ve değişimleri sevmez işte bu yüzdende ilişkiniz de kendinizi ona göre ayarlamanız gerekecektir.Sevgilisinin bakımlı olmasından çok memnun kalacaktır ve onun için jestler yapmalısınız; yaptığınız jestler ise oun çok hoşuna gidecektir. Boğa burcu ayrıca damak zevkine de son derece düşkündür. Sizden resmen harikalar yaratmanızı bekleyecektir. Boğa burcu ile ilişkiniz de her zamannet olun, kuşkuya düşürmekten kesilikle kaçının.

İkizler Burcu

İkizler burcu ile bir ilişki yaşıyorsanız kesinlikle fazla duygusallık beklemekten kaçının ve çok fazla ilgi bekleyen ve şırmatılmak istenen bir sevgiliyseniz ikizler burcu size göre değil, böyle bir burçla yapamayacağınız belli zaten.İkizler burcu çok fazla özgürlüğüne düşkündür ayrıcada da aklı doğrultusunda hareket eder. İkizler burcu ile birlikteyseniz rutine sokmadan heyecanlandırmalısınız çünkü anca o şekilde ikizler burcunu yanında tutabilirsiniz. Adından da bilindiği gibi ikizler burcu çift karakterlidir. İkizler burcunun ne zaman hangi karakterde davranacağı da belli olmaz ama başından beri bu şekilde sevdiyseniz bu burç ta size göre diyebiliriz.

Önceki İş ve Kadın
Sonraki 'Her Kadının Dolabında Favori Parça Mutlaka Vardır'

0 Yorum

Yorum Yap