2017'de Burçları Nele Bekliyor?

2017'de Burçları Nele Bekliyor?

2017 de hangi burcu hangi durum ve tavır bekliyor. Merak ediyorsanız buyurun sitemize!

2017 De Burçlar

Koç Burcu

Koç Burçları 2017 de fazla oturaklı olacak. Sizden beklenmeyen tavırlarda bulunmayacaksınız. Bu sene fazla umursamaz tavırlar sergilemiştiniz bu sene bu durum değişiyor. İş ve özel hayatınızdaki boşlamaları bu sene toparlıyorsunuz. 2017 de daha fazla dengeli ve hayatınızı rayına oturtacaksınız. Bu durum demek değildir sosyal hayatınızdan geri kalacaksınız, tam tersi olup sosyal hayatınızda da tam anlamıyla dengeyi yakalayacaksınız. Geçtiğimiz yıl kendinizi fazlasıyla kısıtlanmış hissetmiştiniz bu sene her şeyin aslında öyle olmadığını anlayacaksınız. Kişisel olarak kendinizi geliştireceksiniz, fakat bu sene aynı zamanda geleceğinizi de düşünmelisiniz. geleceğiniz hakkında da doğru kararlar vermelisiniz. 2017 de aşk hayatınızda hareketli olacak fakat zaman zaman uzaklaşacaksınız. Aşk hayatınızda da sizi mutlu edecek gelişmeler olacaktır.Sağlık hayatınızda da olumlu gelişmeler olacak fakat kendinize yeni aktiviteler bulmalısınız.

Boğa Burcu

2016 sizi yeterince yıprattı ve çok zor zamanlar geçirmenizi sağladı. 2017 de bu durum sizin daha da tecrübe edinmenize sebeb olacak ve bu da hayatınızda olumlu gelişmelerin yakın olduğunu gösteriyor. Yaşadığınız olumsuz gelişmelerden dolayı 2017 de her şeyin kıymetini daha da iyi kullanmanızı sağlayacak. Bu yıl sizlerde bazı hatalar hapmanızı sağlayabilir. Yaptığınız hataların üstünü örtmeye çalışmayın. Yaptığınıuz hatalardan ders almaya çalışın ve hayatına o şekilde devam edin bu size başarı getirecektir. Sizin için bu sene baya bir hareketli geçecek. Bu yoğun tempodan yorulacaksınız fakat düzene da oturtacak hayatında uyumu yakalayacaksınız. Boğa burçları aşk hayatında da yaşayacaksınız. Aşk hayatınızda güven ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz fakat güven problemini aşarsanız aşk hayatınızda da düzeni bulamınızı sağlayacak. 2017 de ayrıca parasal konulardan rahatlayacaksınız. Mali açıdan sizi mutlu edecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu yıl sizin için baya bir yoğun geçecek.

İkizler Burcu

Bu yıl geçen yılın aksine size fazlasıyla düzen getirecek. Geçen yıl hayatınızın tamamen karıştığını hissetmiştiniz bu yıl bu durum değişecek. Geçen yıl tamamen hayatınızı kontrol altına almak istiyordunuz bu yıl bu durum tamamen değişecek bu yıl tamamen sakin bir yapıya sahip olacaksınız. Geçen yıl ani sinirlenmelerden fazlasıyla zarar görmüştünüz bu yıl daha temkinli ve hayatınızda yaptığınız hatalardan ders alacaksınız. Bu yıl işinize sıkı sıkaya bağlı olmalısınız ve yapabileceklerinizinde farkına varmalısınız. Bu yıl iş hayatınıza fazlasıyla önem vereceksiniz fakat iş ve ailenizede zaman ayırmalısınız. Aşk hayatınızda ne istediğinize karar vermelisiniz ve yaşayacağınız birlikteliklerde ciddi kararlar almak durumda kalacaksınız. bu yıl sizin için baya bir oturaklı geçecek ve amaçlarında kararlı adımlar atacaksınız. hislerinizi göz ardı edin

Yengeç Burcu

Geçen yıl uzun bekleyiş içerisindeydiniz bu sene bekleyişiniz son bulacak ve istediğiniz kararları bu sene gerçekleştirebilirsiniz. Cesaretli olacağınız bir yıl olacak bu sene sizin için. iş hayatınız bir düzene oturacak ve geçen sene kadar zor zamanlar geçirmeyeceksiniz. Bu sene fazla borç yapmamaya çalışacaksınız ve finansal açıdan kendinize dikkat edeceğiniz bir yıl olcak. 2016 yılında kendinizi yetersiz hissetmiştiniz bu sene ise eksiklerinizi giderip son derece kendinizi geliştireceğiniz bir yıl olacak. Bu sene düzenlerin yılı olarak yetersiz hissettiğiniz tüm konularda eksiklerinizi tamamlayacaksınız özellikle aşk hayatınız bu sene son derece durağan olacak. Bu sene arkadaşlıklarınız son derece değişecek. Arkadaşlıktan sevgilileğe dönüşebilir hazırlıklı olun. Bu yıl sosyal bakımdan sıkıcı bulabilirsiniz fakat aşk hayatınızda güzel gelişmeler sizleri bekliyor. Bir yengeç olarak bu seneye bekar olarak giriyorsanız fırsatları mutlaka değerlendirin.

Aslan Burcu

Geçtiğimiz yıl sizin için son derece aktif olmuştu ve istediğiniz gelişmelere bir türlü odaklanamıyordunuz bu sene sizin için fırsatları kendi aleyhinize çevirebileceğiniz bir yıl olacak. 2016 yılında bazı zorluklarla karşılaşmıştınız bu sene bu zorluklar geride kalacak. Bu sene arkadaşlık ve sosyal hayat bakımından köklü değişiklikler yaşayacaksınız ve bu yoğun tempodan sıkılıp huzur isteyebilirsiniz. Geçen yıl pişmanlıklar yaşamıştınız çokca bu sene bu pişmanlıklar olmayacak. Pişmanlıkları geride bırakıp sağlam adımlar atabilirsiniz. Gelişmelere ise son derece dikkat etmelisiniz ve önlemlerinizi almalısınız. Bu sene sizi güzel gelişmeler beklyor her konu da üstün performans bekliyor. 

Başak Burcu

Bu yıl sizde fazla değişiklik yok fakat mutlu haberlerde sevinmeyi üzgün haberlerde ise mücadele etmeyi öğrenmelisiniz. Her konuda mutlu haberler sizi bekliyor. Bu sene mutlulukta zirve yapacaksınız. hedeflerinize bu sene yavaş yavaş yaklaşacaksınız.Gelişmelerin çoğunu kontrol alabileceksiniz fakat tamamını değil hepsini kontrol alamayacağınızı öğrenmelisiniz. Bu sene eğer hem akıl hemde kalpteki birliği saylayabilirsiniz sizi mutlu edecek bir sürü güzel gelişme olabilir. 2017 de kendinizi şanslı hissedeceksiniz son derece. 2017 yılı sizin için diğer yılların aksine çokca hareketli ve aktif olacağınız bir yıl olacak. Bu yıl sevgili olarak baya şanslı olacaksınız hatta baya bir çapkın olacağınız bir yıl olacak sizin için. Bazı başak burçları göz önünde bulunmayı son derece önemsiyor bu yüzden de etrafınızdakilerin kalpleri çok çabuk kırabiliyorsanuz. Bu sene dost ve arkadaşlarını önemseyip kendinizi biraz geri plana atmalısınız. Aşk hayatında da sabırlı olmayı öğrenmelisiniz. Bu sene sizin için yoğun olarak geçeceğinden aşktada aceleci olacaksınız. Sabırlı olmayı başarırsanız sizin için mutluluk verici olaylar olacaktır.

Terazi Burcu

Geçen seneye oranla daha da fazla hareketli olacaksınız ve bu sene kendinizi buna hazırlamalısınız. Bu yıl fazla mantıklı olacağınız bir yıl olacak ve mantık size pek çok başarayı da beraberinde geçirecek. Geçen yılda sizin için fazla üzücü geçmemişti ama bu sene sizi daha güzel gelişmeler bekliyor. Bu yıl çokca hareketli olacaksınız ve hayatınızın iplerini iyice kendi elinize alacaksınız. Bu sene kendinizi çokca yorulmayı göze almalısınız. Bu sene her konu da özgür olmak isteyecek bu sadece sosyal açıdan değil parasal konularda özgür olmak isteyecek ve kendi paranızı kendiniz temin etmeye başlayabilirsiniz. Bu yıl hayatınıza farklı kişiler girecek ve son derece keyif alacağınız birlikteliklere sahip olacaksınız. Sizi bu senin yarısında son derece olgun bir yaklaşım bekliyor bu da etrafınızdakileri iyice kendinize hayran bırakacaksınız anlamına geliyor. Son derece pozitif bir enerjiye sahip olacaksınız ve ilişkinizde de bunları yansıtıp mantıklı olmalısınız. Bu sene sizin de aşk hayatınız renkli olacak ve yeni arayışlarda bulanabilirsiniz.

Akrep Burcu

Bu yıl akrep burcu için istediklerini elde etme olacak. Uzun zamandır planladıklarınızı bu yıl gerçekleştirebileceksiniz. Bu yıl sorumlulukları son derece derinden hissedeceksiniz ve sorumluluklarınız yerinize getirmelisiniz. Bu yıl sıkıntılardan uzaklaşacaksınız ve bu da son derec mutlu olacağınız bir yıl olmasını sağlayacak.Bu yılın ortalarında karşınıza bazı sorunlar çıkacak bu sorunları büyütmeyin ve sakin karşılamaya çalışın çünkü başka türlü üzülebileceğiniz bir yıl olmanızı sağlayabilir. Bu yıl sizin için hislerinizin ön planda olacağı bir yıl olacak. Kalbinizin sesini dinlemeniz gerekiyor bu yıl ama kalbinizi dinlerken fazlasıyla aceleci olabilirsiniz. Bu aceleci tavrınızı bırakmanız gerekiyor. Olayları sakin karşılarsanız sizin için mutluluk verici  haberler kapınızda olacak. aşk konusunda da baya talihli olacağınız bir yıl olacak fakat seçici olmalısınız karşınıza çıkan her fırsatı değerlendirmeyin. Bu yıl sizin içinde yoğun ve yıpradıcı olacaktır. Sabırlı olmayı bırakmayın. kazançlarınız sizi mutlu edecektir.

Yay Burcu

Bu yıl Yay burcu için ikili işlerde aktif olacağı bir yıl olacak. geçen yıl sizin için ikili ilişkileriniz pek mutlu sonla bitmedi. Sizin için üzücü gelişmeler olmuştu. Bu sene aşk konusunda mutluluğu yakalayacaksınız. Aranızdaki ilişkiler diğer insanlarla baya zorlayıcı olmuştu. Bu sene ise bu konuda baya bir rahatlatıcı olacak. İlişkilerinizi düzeltmek için fırsatlar elinize geçecek değerlendirmeyi unutmayın. Geçen yıl özel hayatınızı geri plana atmıştınız bu da baya bir sorunları ortaya çıkarmıştı. Bu sene ise özel hayatınızı daha ön planda tutacak ve sorunlarınız halledeceksiniz. İlişkiler konusunda tam anlamıyla netsiniz ne istiyorsanız direk söylüyor, ayrılmak istiyorsanızda direk söylüyorsunuz. Bu da etrafınızdaki kişilere acımasızlık olarak görülüyor. Bu fazla netliğinizi biraz daha yumuşatmaya çalışmalısınız. Kısa süreli ilişkileri artık bırakmalısınız, kısa süreli ilişkiler sizi mutlu etmeyecektir. İş hayatında enerjik olmalısınız. İşlerinizi fazla ertelememeye çalışın.

Oğlak Burcu

Bu yıl sizin için değişiklikler yılı olacak. Geçen sene yaşadığınız durgunlukları bu sene geride bırakacaksınız. Senenin ilk aylarında işler istediğiniz gibi olmayacak fakat sabırlı olmalısınız. Sorun ve sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalacak ve çok zorlanacaksınız. Özellikle ailesel ve işsel sorunlara hazırlıklı olun. Oğlak burçları fazla değişik istemezler hayatlarınızda fakat değişikliğede en kısa sürede adapte olan burçlardan bir tanesidir. Bu yılın ortalarına doğru hayatınızın iplerini elinize almanız kaçınılmaz. Bu yıl sizin için değişiklikler yılı olcak hayatınızdaki tıtum ve davranışlar tamamen değişecek. Sorunları kolaylıkla halledebileceğiniz de bir yıl olacak. Bazı can sıkıcı durumlar olabilir fakat kolaylıkla halledeceksiniz. Bu yıl farklı insanlarla tanışacak yeni ilişkilere adım atacaksınız. Eski ilişkinizde ise işleriniz ciddiyete bağlayabilirsiniz. İlişkinizdeki sorunlarınızı halledecek sağlam temeller üzerine kuracaksınız fakat ilişkinizi de kesinlikle boşlamayın. Anlıyoruz iş hayatınız önemli fakat özel hayatınız da ihmal etmeyin çünkü özel hayatınızdaki sorunlar sizin iş hayatınızda sorunlara neden olacaktır.

Kova Burcu

Bu yıl ilk zamanlarından itibaren yoğun tempoda olacaksınız. Bu yoğun tempoya kendinizi hazırlasanız iyi olur.  Elde etmek istediklerinizi yavaş yavaş elde edeceksiniz. Çoğu konuda şansta yanınızda olacak ve çoğu konuda kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Aşk konusunda ise ciddi adımlar atmak isteyeceğiniz bir yıl olacak. aşk ve iş hayatınızda bazı aceleci tavırlarda bulanabilirsiniz ve bu da size bazı hatalar yapmanıza neden olabilir. İş hayatınızda parlak olacağınız bir yıl olacak ve beklenmedik bir yükseliş yaşayabilirsiniz. Yeni iş hayatına girecek olan kavalar dikkatli olmalı çünkü ilk işleri kariyerleri bakımından çok önemli bir yere sahip olacak. Sahip olduğunuz arkadaşlıklarda iş hayatınızdaki kariyerinize olumlu etkiler yapacak dikkat ediniz. Kovalar için bu yıl ne kadar iş açınızdan önemli olsada aşk ilişkilerini geri planda tutmamalı yeri geldiğinde hisslerinizle hareket etmelisiniz.

Balık Burcu

Bu yıl balıklar için sıkıntıların yavaş yavaş dağılmaya başladığı bir yıl olacak. Sizin için ferah ve rahatlıtıcı günler yakında. Yaşayacağınız rahat günler hem iş hemde ailesel konularda sizi mutlu edecek gelişmeleri yaşamanıza sağlayacak. bu yıl kendinize olan güveniniz de artmaya başlayacak. Bu da ister istemez hem sosyal hemde iş konusunda daha kendinden emin adımlar atmanıza neden olacak. Eğer okuyorsanız da eğitim hayatınızda başarılı olacağınız en önemli yıllardan bir tanesi 2017 olabilir. Bu sene sadece iş hayatında değilaşk hayatında sizi mutlu edecek gelişmeler olacak ve ikisine de eşit derece de önem vereceksiniz. Bir ilişkiye sahipseniz eğer olayları büyütme huyunuzu bırakın çünkü bu hem sizin hemde partnerinizin keyfini kaçırmanıza neden olacaktır. Ayrıca utangaç ve kendinizi geri planda bırakma gibi bir huyunuz var bu durum da bu sene değişiyor. Cesaretinizi toplayıp kendinden emin adımlar atacaksınız.

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Zayn Malik Reddedildi!

0 Yorum

Yorum Yap