Şimdiye Kadar Gördüğümüz ilginç Diziler

Televizyon ekranlarında izlediğimiz en ilginç dizileri merak edenler için sizlerle...

Türkiye de televizyon ekranlarında bir çok dizi ortaya koyulmuştur fakat bu dizilerin arasında ilginç konulara sahip ve pek fazla karşımıza çıkmayan dizi de az mikterdadır. işte sizler için en ilginç diziler..

Şimdiye Kadar Gördüğümüz ilginç Diziler

Uzaylı zekiye: Evde kalmış olan zekiye uzayda gerçekleşen kozmik olaylardan etkilerek değişik güçlere sahip olur. Bu olaylar sayesinde artık bazı sihirli güçlere sahiptir fakat halen biraz geri kafalıdır. Bütün dizi boyunca ilginç olaylar sürmektedir. 

Şimdiye Kadar Gördüğümüz ilginç Diziler

Kaygısızlar: 3 kadın ve 36 çoçuk sahibi olan Memnun Kaygısız evi geçindirme konusunda ne yapacağını bilemeyince aklına asker arkadaşı olan İsmail yanına yani İstanbul'a gitmek gelir. 40 kişi le İsmail'in evine çöken kaygısızların hikayesi tüm dizi boyunca devam eder.

Şimdiye Kadar Gördüğümüz ilginç Diziler

Çarli: Talat karakterinin amerikada yaşan recep Albert iimli bir amcası vardır ve bu amcasının vefatı ile Talat'a bir miras bırakır. Bu miras da bir maymun olan Çarli'dir. Çarli'nin gelişi ile bir biri ardına gelen komik ve absürt olaylar meydana gelir.

Şimdiye Kadar Gördüğümüz ilginç Diziler

Ruhsar: Azhar ve ruhsar çifti bir birini çok fazla aşık olarak evlenirler fakat çok mutlu süren evllikleri Ruhsar'ın evliliklerinin çok kısa bir süre sonra hayata gözünü yumar. Ruhsar'ın ölümü bile aralarındaki aşkı bitiremez ve Ruhsar dünyaya sadece yağmur yağdığı zamanlar gelebileceğine dair izin alarak Mazhar'ın yanına gelir. Mazhar deyim yerindeyse ölünce bile rahat bırakmaz. Dizide zaten Ruhsar'ın ölümü ile başlar.

Şimdiye Kadar Gördüğümüz ilginç Diziler

İyi Aile Robotu: Sultan Ahmet de esnaflık yapan dizimiz ana karakterlerinden olan Turgut bir gün iş yerinde japon bir aile tanışır. Japon aileye misafirliklerini göstermek isteyen ana karakterimiz evinde misafir eder. Misafirliklerinden çok fazla memnun kalan Japon aile memleketine döner dönmez, Turgut ve ev ahalise son teknolojik bir rabot gönderir. Bu robotun gelişi bir nevi de dizinin başlangıcı olabilir diyebiliriz çünkü bütün olaylar robotun gelişi ile başlamaktadır.

Şimdiye Kadar Gördüğümüz ilginç Diziler

Ana: Bilindiği dibi hemen hemen tüm mafyalar erkektir. Bu dizimizde ise

Şimdiye Kadar Gördüğümüz ilginç Diziler

Bücür Cadı: Bücür cadımız olan Zeliş ve annesi hakkında geçmektedir dizimiz. Zeliş dizi itibari ile çok fazla maddi sıkıntılar yaşamaktadırlar ve bir gün  Zeliş iyi kalpli ve merhametli bir kız olduğundan gece rüyasında bir melek görür ve bu melek bücür cadıya bir takım özel güçler verilip, ödüllendirilir. Özel güçler aldıktan sonra ise bücür cadımız bir takım komik olaylar yaşamaktadır.

Önceki